STRANA 01 - 02 - 03 - 04

TVORBA KREATIVNÍ GRAFIKY A GRAFICKÉ PRÁCE OD GRAFICKÉHO STUDIA PEOPLEART
NAŠI PARTNEŘI 04


Půjčovna lodí a raftů RioGranus poskytuje dopravu lodí a dalšího vybavení po řece Hron zdarma. Za příplatek dopraví lodě a rafty na řeky Váh, Belá, Dunaj a Dunajec. RioGranus produkuje také vodácké zájezdy na divoké vodě v zahraničí.

Thajské masáže Praha v Golden Kinnaree – thajské masáže provádí rodilé thajské masérky, které absolvovaly akreditovanou školu masáže. Salón nabízí klasické a olejové masáže, nebo čtyřruční masáže.

V salonu CocoPalm provádí unikátní ajurvédské masáže tibetskou miskou. Tato ajurvédská masáž dokonale uvolňuje tělo pomocí aktivace energetických bodů plosek nohou, dochází k rozproudění lymfatického systému a detoxikaci.

Rekonstrukce bytového jádra v Praze a okolí provádí firma Profima. Pro rekonstrukce bytových jader v panelových a zděných domech nabízí také služby architekta, který navrhne ideální varianty pro nové jádro.

Společnost Hayek holding nabízí finanční, účetní a daňové poradenství. Auditoři Hayek nabízí průběžné daňové poradenství, nebo koncepční poradenství při reorganizaci podnikových struktur aj.

LED pásky pod kuchyňskou linku skvěle osvídí vaši kuchyň.

Malíři pokojů Bezděk provádí v Praze a okolí malování pokojů a kanceláří. Společnost Bezděk se zabývá také lakýrnickými pracemi a rekonstrukcemi interiérů.

Bezpečnostní služba - ostraha osob od Mafas. Ostraha osob je vysoce profesionální služba a je využívána
nejen při VIP akcích, autogramiádách a setkáních celebrit, ale také k osobní ochraně při vydírání, či zastrašování
třetí osobou. Společnost Mafas v takovýchto případech úzce spolupracuje také s policií ČR.

Umělecké filmové studio a filmová produkce Praha realizuje coaching v oblasti filmové tvorby a herectví.

Společnost Hofisat nabízí mimo prodeje satelitní techniky, také antény a anténní zesilovače. Hofisat zajistí instalaci antén a zesilovačů, jako i rozvodů po domě. V eshopu Hofisat naleznete také potřebné příslušenství jako držáky antén a anténní stožáry.

Bytový textil z výroby Svitap se zaměřuje na deky z mikrovláken, koupelnové, nebo kuchyňské sety
z kvalitních materiálů. Mezi další velmi využívané materiály patří autoplachty pro zakrytí vozidel, přívěsů
a vozíků všech velikostí a tvarů. Autoplachty se vyrábí svařováním konstrukcí podle rozměrů vozidla.

Bělení zubů laserem na klinice Smille v Praze je vysoce účinné a nijak nepoškozuje Vaše zuby. Po vybělení zubů doporučují používat speciální pastu pro dlouhodobé udržení bělostného chrupu. Bělící zubní pasta Smille s výtažky z perel neobsahuje peroxidy.

Nástřiky Provocative Beauty zajistí zdravé a krásné opalování. Samoopalovací krémy od společnosti Provocative Beauty vyživují pokožku a díky svému složení vytvoří sexy zlatavé a celistvé opálení.

Salony Magdalena v Praze nabízí keratin, prodlužování vlasů další kadeřnické a kosmetické služby jako
prodlužování řas, které dokonale zvýrazní vaše oči i bez líčení. Dopřejte si sexy a neodolatelný pohled.

Průmyslová garážová vrata a vyrovnávací můstky na míru od společnosti Kružík s.r.o. splní i ty nejnáročnější
požadavky. Garážová vrata na míru vyplní precizně každý otvor a díky tomu tak zamezí tepelným únikům z budovy.

Nabízíme luxusní i levné chaty a chalupy k pronajmutí na horách. Široký výbět penzionů pro levné ubytování v Krkonoších v zimní sezóně poblíž lyžařských sjezdovek a areálů.

Společnost Griffin provozuje non stop PCO - pult centralizované ochrany. Elektronické zabezpečovací systémy se napojí na centrální pult ve středisky Griffin a tak bude váš majetek pod neustálým dohledem profesionálů. Griffin instaluje také kamerové systémy, které patří do nejvyššího standardu v zabezpečení objektu.

HrubyMoving poskytuje široké spektrum služeb při stěhování kanceláří, firem a provozů. Nabízí zaškolení
personálu pro rychlý chod a dodržení plánu na stěhování kanceláří, aby nedocházelo ke zbytečným finančním
ztrátám z důvodu výpadku provozu firmy. HrubyMoving zajistí také evidenci majetku, space plan apod.

Terasová prkna z modřínového dřeva pro výrobu dřevěných teras, plotovky několika rozměrů
a mnohem více nabízí prodejce stvaebního a truhlářského řeziva Karban ve středních Čechách.

Kancelářský nábytek - kancelářské židle, trezory, regály a kartotéky naleznete v eshopu JP-Kontakt.
V sekci školního nábytku naleznete také školní tabule, magnetické tabule, plánovací tabule nebo flipcharts.

Advokát JUDr.Salačová nabízí služby advokátní kanceláře Aksa - majetkové vypořádání po rozvodu, zastupování u soudu a komplexní služby v oblastech občanského a rodinného práva, také právně zajišťuje založení společnosti s.r.o., nebo vyvázání ze spoelčnosti s.r.o., fůze a veškeré smluvní náležitost podle platného smluvního práva.

Společnost Algiz provádí zákonem daná školení bezpečnosti práce a provozu, stejně jako revize hromosvodů a elektro revize. Revize elektrospotřebičů dokážou odhalit případné nedostatky a hrozby, které by mohly případně způsobit nejen škody na majetku, ale i na zdraví zaměstnanců a osob nacházejících se v objektech firem.

Montované domy od společnosti Celet vynikají vysoce kvalitními materiály s certifikovaným systémem Diffuwall a velice rychlou výstavbou. Celet nabízí montované domy typové, ale i domy vystavěné přesně na míru a na přání zákazníka.

Intraco Micro je prodejce mikroskopů mnoha typů. V nabídce naleznete mikroskopy laboratorní, průmyslové, ale i školní mikroskopy. Kvalitní mikroskop bude sloužit ve vaší laboratoři léta. Intraco Micro nabízí také záruční i pozáruční servis, nebo prodej dalšího příslušenství.

Kovový zahradní nábytek od Hartmana je vyroben z hliníkových slitin, má vysokou trvanlivost
a je téměž bezúdržbový. Většina kovového zahradního nábytku je k dostání v tmavé barvě.
Hartman nabízí také velmi praktické stálobarevné textilní doplňky pro kovový zahradní nábytek.

Clip in vlasy od salonu Human Hair v Praze jsou vyráběny z vysoce kvalitních evropských vlasů v mnoha barevných odstínech. Vlasy jsou pevně našity na speciální clip in sponky, díky kterým se aplikace pod vlastní vlasy stává rychlou, jednoduchou a efektivní.

Společnost Dřestav se zabývá stavbou nízkoenergetických montovaných domů a dřevostaveb. Montované domy vynikají svou rychlou výstavbou a především vysokou energetickou úsporou při provozu domu.

Japonská Fuji klimatizace AI od výhradního prodejce Kostečka Group nabízí převratný způsob využití vzduchotechniky. Klimatizace inteligentně řídí nejen nastavenou teplotu vzduchu, ale i jeho vlhkost a dokáže dokonce i vytápět.

Jawa dováží unikátní nábytek z masivu z indonézského ostrova Jáva. Nábytek z masivu je díky rukodělnému
zpracování velice odolný, k čemuž přispívá i používané teakové dřevo. Knihovny z masivu se tudíž stanou
stabilním kusem nábytku, který odolá času, i vysoké hmotnostní zátěži. Knihovny z masivu jsou tou pravou volbou.

Spedice, přeprava zásilek a mezinárodní kamionová doprava od GTL vám zajistí klidný import a export jak
kusových, tak celovozových zásilek. Společnost GTL se specializuje především na balkánské země a Řecko.
Přeprava zboží - kusové zásilky a dokládka jsou doménou GTL.

Jirra Software nabízí účetní programy pro společenství vlastníků, bytová družstva a další organizace. Účetní programy zajistí
bezstarostné vedení účetnictví a správu nemovitostí. Správa nemovitostí s účetními programy Jirra nikdy nebyla jednodušší.

Corro Bohemia se specializuje na unikátní systém hydroizolace, nebo likvidace azbestu. Azbest patří mezi nebezpečné karcinogeny. Sanace budov prochází striktním systémem a odstraněný azbest je poté zlikvidován na skládce nebezpečného odpadu.

Thajské masáže Praha - salony Thajka v Praze nabízí thajské masáže pro uvolnění těla i mysli. Tradiční thajské masáže můžete darovat i svým blízkým v podobě poukazu, nebo zajistit masáže pro vaši firmu .

Advokátní kancelář JUDr.Poupové poskytuje právní poradenství v mnoha oblastech práva
a také zastupuje u soudu, nebo před dalšími orgány. Kontaktujte advokátní kancelář v Praze.

Plotovky a palubky obkladové i podlahové nabízí firma Vycpálek, prodejce dřevařského materiálu ve středních Čechách. Palubky i plotovky drží firma neustále skladem v dostatečném množství.

Tradiční japonské masáže shiatsu uvolní nahromaděný stres a harmonizují energie v těle pomocí tlakové masážní techniky. Shiatsu se provádí přes volné a pohodlné oblečení. Nově nabízí AC centrum také masáže pro těhotné.

MPM Trading pronajímá párty stany pro firemní akce, večírky, veletrhy a další události. MPM také nabízí kompletní produkci akce, catering a technické zázemí.<<< ZPĚT

TVORBA KREATIVNÍ GRAFIKY A GRAFICKÉ PRÁCE OD GRAFICKÉHO STUDIA PEOPLEART