GRAFICKÉ A INTERNETOVÉ STUDIO PEOPLEARTgrafické a internetové studio fotografie pro reklamu i grafiku umělci - malíři, fotografové, architekti a modelky grafika tiskovin PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem
PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem
PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem webdesign a tvorba levných www stránek webdesign a tvorba www stránek za akorát peněz webdesign a tvorba luxusních www stránek malované a kreslené weby PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem webdesign a tvorba e-shopů - internetových obchodů PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem webdesign a tvorba nekomerčních www stránek nechci grafiku ani webdesign PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem
PHP aplikace a www stránky s redakčním systémemwebhosting PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem aktualizace www stránek PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem registrace do katalogů PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem internetové bannery PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem wallpapery PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem
PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem
PHP aplikace a www stránky s redakčním systémemPHP aplikace a www stránky s redakčním systémem PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem
PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem

. . . když chcete dynamickou internetovou aplikaci

. . . když chcete stránky s administrací a dělat si po večerech admina namísto plánovaného mimina . . .

PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem
PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem
PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem
PHP aplikace a www stránky s redakčním systémem Copyright © GRAFICKÉ A INTERNETOVÉ STUDIOPEOPLEART 2010,
v případě nouze volejte gsm 776 655 057, jinak pište na email internet@peopleart.eu
Kontakty
grafické studio :: ateliér grafického designu :: reklamní studio
CHCETE WEBOVÉ STRÁNKY, CO SI MŮŽETE PO VEČERECH SAMI AKTUALIZOVAT?


TVORBA INTERNETOVÝCH STRÁNEK S REDAKČNÍM SYSTÉMEM - PHP APLIKACE - TVORBA REDAKČNÍCH SYSTÉMŮ - TVORBA WWW STRÁNEK S ADMINISTRACÍ - REDAKČNÍ SYSTÉMYKdyž nechcete investovat do aktualizací vašeho webu své peníze, ale jen svůj čas, je třeba si pořídit web s administrací, který si díky redakčnímu systému můžete zpravovat sami.
Internetové stránky s redakčním systémem se konfigurují podle představ klienta z již předem naprogramovaných modulů - narozdíl od PHP aplikací, které se programují za zakázku dle specifických požadavků klienta, na které hotové standartní moduly nestačí.
Výstavba internetových stránek s redakčním systémem je proto oproti PHP aplikacím stavěným na tělo méně časově náročná a pro klienta pak i finančně dostupnější.


tvorba www stránek s redakčním systémem :: redakční systémy :: tvorba redakčních systémů

INTERNETOVÉ STRÁNKY S REDAKČNÍM SYSTÉMEM = WWW STRÁNKY, KTERÉ SI Z PROSTŘEDÍ ADMINISTRACE WEBU MŮŽETE SAMI EDITOVAT

Ikdyž připravené šabnony mají standartní proporce jako většina webů, co jsou na internetu k vidění /s horním bannerem, zápatím a bočními sloupci pro umístění menu/, naši webdesignéři pro ně vytváří moderní kreativní webdesign, který tuto "šablonovitost" vizuálně potlačuje. Cílem je samozžejmě odlišit se od většiny konkurenčních webových stránek a oslovit tak vašeho vysněného klienta moderní svěší a originální grafikou. Kromě atraktivního webdesignu webových stránek máte k dispozici zniňované prostředí administrace webu, které je velmi přehledné a logické a jeho obsluhu zvládne bez problémů malé dítě /a protože vytvářímě webdesign pro vaše internetové stránky s redakčním systémem, připravíme vám i vizuálně příjemné prostředí administrace, vycházející z webdesignu vašeho webu, aby se vám po večerech pěkně adminovalo/. K administraci webu /= k redakčnímu systému/ máte pak své přístupové údaje ke vstupu, a k editaci textů textový editor, umožňující upravovat text, velikost, barvu nebo sílu písma, vytvářet tabulky, vkládat do textu ilustrační obrázky, vytvážet textové nebo obrázkové odkazy... prostě takový jednodušší MS WORD. Přidávání dalších fotografií do případné fotogalerie provádíte jen výběrem zvoleného souboru ze svého počítače - náš redakční systém sám naformátuje malé náhledové a velké fotografie a přidělí jiím vodoznak, když budete chtít. Ikdyž je prostředí redakčního systému velmi intuitivní, součást naší práce je i vaše zaškolení s obsluhou administrace a zhotovení manuálu k obsluze pro případ nouze.


tvorba www stránek s redakčním systémem :: redakční systémy :: tvorba redakčních systémů

Chcete vědět, co tedy všechno náš redakční systém umí a co všechno můžeme pro váš web poskládat?TEXTOVÉ STRÁNKY
Zřídíme vám jakékoli množství textových stránek, co jen budete potřebovat /např. Služby, O firmě . . . /.
Pro stránku určenou pro kontakty můžeme použít kontaktní formulář, zasílající zprávy vašich klientů z vašeho webu s redakčním systémem na váš e-mail.
Obsah všech těchto textových stránek můžete díky zniňovanému speciálnímu textovému editoru upravovat a díky dokonalému redakčnímu systému web i do budoucna rozšiřovat o další potřebné textové stránky.

FOTOGALERIE
Zřídíme vám potřebné fotogalerie, které si budete plnit fotografiemi, kterými se chcete vašim klientům chlubit.
Náš redakční systém vkládáné fotografie sám naformátuje do různých velikostí /pro malou náhledovou fotografii a velkou/ a upraví jejich kvalitu.
Fotografie se mohou zvětšovat jen po najetí myši /bez dalšího klikání/ nebo můžeme všechny vaše fotografie doplnit o vodoznak /třeba logo vaší firmy/. Velká fotografie se také může zobrazovat v efektním lightboxu, ve kterém můžete prolistovat celou fotogalerií, pokud chcete.

ODKAZY
Pokud nechcete pro odkazy vašich partnerských webů věnovat jednu z textovýcj stránek, můžete je umisťovat díky redakčnímu systému do boxu v bočním sloupci vašeho webu.

NAHRÁVÁNÍ SOUBORŮ
Protože můžete potřebovat umisťovat do textu na váš web odkazy na případné soubory ke stažení např. návody v doc nebo pdf, formuláře v xcl, hudbu v mp3 . . ., bude va vám hodit i doplněk redakčního systému, umožňující nahrávání potřebných souborů na web

AKTUALITY
Pokud nechcete věnovat aktuálním informacím jen úvodní stránku vašech www stránek, můžem pro ně zřídit samostatný box nebo celý boční sloupec, který si z administrace redakčního systému můžete každý den editovat.

NÁVŠTĚVNÍCI
Pokud chcete na webu vidět aktuální počet návštěvníků, náš redakční systém vám ho zobrazí.

KONTAKTY
Vašim kontaktům můžeme věnovat samostatnou stránku webu, zobrazit je v info proužku v zápatí stránky a nebo je umístit v samostatném bočním boxu redakčního systému, třeba i s mapou sídla vaší firmy.

REKLAMNÍ BANNERY
Reklamní bannery vám můžeme umístit do zápatí stránky nebo boxu bočního sloupce vašeho webu s redakčním systémem.

KATALOG ZBOŽÍ
Pokud nechcete klasický internetový obchod můžete vašim klientům na představit produktový internetový katalog bez možnosti nákupu. Díky snadné obsluze redakčního systému si můžete zřizovat /a následně upravovat/ neomezeně množství kategorií a podkategorií zboží a do nich přidávat a editovat vaše výrobky. Tento systém můžeme samozřejmě upravit pro kulturní akce nebo služby, vyžadující složitější strukturu s případnými filtry nebo vyhledáváním pomocí klíčových slov.

ZAMĚSTNANCI
K prostředí administrace vašich stránek s redakčním systémem vám můžeme zřídit několik rozdílných přístupů pro vaše zaměstnance. Napřídklad vaše sekterářka bude smět přes váš redakční systém editovat textové stránky a váš internetový katalog, ale jiný zaměstnanec bude mít přístup jen k editaci vašeho internetového produktového katalogu.

DALŠÍ DOPLŇKY
Váš web s redakčním systémem můžeme doplnit i o manager článků, diskuzní fórum, ankety nebo katalog odkazů.

Z těchto připravených modulů se snažíme nakombinovat vaše www stránky s redakčním systémem tak, aby vyhovoval vašim představám.TVORBA INTERNETOVÝCH STRÁNEK S REDAKČNÍM SYSTÉMEM - PHP APLIKACE - TVORBA REDAKČNÍCH SYSTÉMŮ - TVORBA WWW STRÁNEK S ADMINISTRACÍ - REDAKČNÍ SYSTÉMY

tvorba www stránek s redakčním systémem :: redakční systémy :: tvorba redakčních systémů

UŽITEČNÉ TISKOVINY A CENÍKY

WEBOVÉ STRÁNKY S REDAKČNÍM SYSTÉMEM - www stránky s administrací
ADMINISTRACE REDAKČNÍHO SYSTÉMU - náhled stránky administrace redakčního systému

tvorba www stránek s redakčním systémem :: redakční systémy :: tvorba redakčních systémů

PHP APLIKACE NA TĚLO

PHP aplikace se programují na zakázku, pokud naše moduly nestačí vašim specifickým představám o funkčnosti webu. Někdo prostě potřebuje specifické přístupy třeba pro své obchodní zástupce z různých částí světa nebo zas intranet - vnitřní informační systém.

tvorba www stránek s redakčním systémem :: redakční systémy :: tvorba redakčních systémů

CO VÁM TEDY Z OBLASTI TVORBA WWW STRÁNEK S REDAKČNÍM SYSTÉMEM A PHP APLIKACE MŮŽEME NABÍDNOUT:

:: tvorba www stránek s redakčním systémem
   /internetové stránky s moderním kreativním webdesignem, které si díky redakčnímu systému můžete editovat
   a rozšiřovat z prostředí administrace webu - tyto webové stránky a redakční systém je nakonfigurován
   z připravených již naprogramovaných prvků/.

:: php aplikace
   /programátorské práce na zakázku dle vašich specifických představ o funkčnosti systému včetně administrace/

:: aktualizace internetových stránek
   /i když máte web s redakčním systémem, můžem vám provádět veškeré aktualizace, pokud vám dojde čas
   a nebo plnit váš produktový internetový katalog

:: objednání doménového jména a webhostingových služeb pro vaši webovou prezentaci

:: internetový marketing a SEO - optimalizace pro vyhledávače
   /aby byly vaše nové stránky s redakčním systémem brzo k nalezení/

:: tvorba reklamních bannerů a animací
   /pro oživení vašeho webu, tvorba reklamních internetových bannerů pro výměnné bannerové
    systémy nebo jen jako ikonka pro vaše partnerské weby/

tvorba www stránek s redakčním systémem :: redakční systémy :: tvorba redakčních systémů


CHCETE SVŮJ INTERNETOVÝ KATALOG TŘEBA I VYTISKNOUT VYTISKNOUT?

Oslovte naše kreativní internetové a grafické studio. Připravíme vám grafiku a sazbu vašeho tištěného produktového katalogu.


RYCHLÝ KONTAKT
GSM: +420 776 655 057
E-MAIL: info@peopleart.eu


REDAKČNÍ SYSTÉMY - TVORBA INTERNETOVÝCH STRÁNEK S REDAKČNÍM SYSTÉMEM - PHP APLIKACE - TVORBA REDAKČNÍCH SYSTÉMŮ - TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK S ADMINISTRACÍ

tvorba www stránek s redakčním systémem :: redakční systémy :: tvorba redakčních systémů

UKÁZKY REALIZACÍ WEBDESIGNU A TVORBA WWW STRÁNEK S REDAKČNÍM SYSTÉMEM

Prohlédněte si realizace našeho grafického studia. Najdete zde ukázky webdesignu a realizací internetových stránek s redakčním systémem např. realizace webdesignu pro ROP jihozápad, tvorba webdesignu pro ekonomickou skupinu Lorraine ve Francii, ukázku tvorby www stránek s redakčním systémem pro ziskové i neziskové organizace, redakční systém pro prodejce počítačů nebo kamenů, školní www stránky s redakčním systémem, /stránky pro školy s administrací/, PHP aplikaci na tělo pro realitní kancelář nebo redakční systém pro výrobce čokoládových specialit a webové stránky s redakčním systémem pro města i architekty.

grafické studio :: ateliér grafického designu :: reklamní studiotvorba www stránek s redakčním systémem :: redakční systémy :: tvorba redakčních systémů


PRAKTICKÁ MAPA INTERNETOVÉ ČÁSTI PÍPLWEBU:

WWW STRÁNKY ALA MERCEDES - tvorba www stránek s luxusním webdesignem
WWW STRÁNKY ALA ŽIGUL - tvorba www stránek za akorát peněz s moderním webdesignem
WWW STRÁNKY ALA BUGATKA - tvorba originálních www stránek s kresleným webdesignem
WWW STRÁNKY ALA TRABANT - tvorba levných webových stránek
PHP APLIKACE - tvorba internetových stránek s redakčním systémem a PHP aplikace
E-SHOPY - tvorba internetových obchodů a tvorba e-shopů i na pronájem
NEKOMERČNÍ WWW STRÁNKY - tvorba uměleckých a osobních webových stránek
UPDATE - aktualizace webových stránek
WEBHOSTING PRO DOMÉNY
INTERNETOVÝ MARKETING A SEO - registrace do vyhledávačů a katalogů, optimalizace pro vyhledávače

REKLAMNÍ INTERNETOVÉ BANNERY - tvorba reklamních internetových bannerů a animací na web
TVORBA WALLPAPERŮ

webdesign trabant = tvorba levných www stránek
grafické studio :: ateliér grafického designu :: reklamní studio


PÍSEK - JIŽNÍ ČECHY - STRAKONICE - TÁBOR - ČESKÉ BUDĚJOVICE - TVORBA REDAKČNÍCH SYSTÉMŮ - PŘÍBRAM - PRAHA - ČESKÝ KRUMLOV - PRACHATICE - PŘÍBRAM - PELHŘIMOV - BERNARTICE - VIMPERK - PRACHATICE - TÝN NAD VLTAVOU - REDAKČNÍ SYSTÉMY - KLATOVY- DOMAŽLICE - DOBŘÍŠ - SUŠICE - PLZEŇ - PÍSEKÉ - MIROVICE - TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK S REDAKČNÍM SYSTÉMEM - MIROTICE - MILEVSKO - BŘEZNICE - BENEŠOV - VESELÍ NAD LUŽNICÍ - TVORBA INTERNETOVÝCH STRÁNEK S REDAKČNÍM SYSTÉMEM - KARDAŠOVA ŘEČICE - LIŠOV - TŘEBOŇ - HLUBOKÁ NAD VLTAVOU - TÝN NAD VLTAVOU - Č.BUDĚJOVICE - ČESKÁ REPUBLIKA - VODŇANY - MILEVSKO - JČ - PŘÍBRAM - PLZEŇ - ČR - JIHOČESKÉ GRAFICKÉ STUDIO

tvorba www stránek s redakčním systémem :: redakční systémy :: tvorba redakčních systémů

REDAKČNÍ SYSTÉMY : TVORBA INTERNETOVÝCH STRÁNEK S REDAKČNÍM SYSTÉMEM : TVORBA REDAKČNÍCH SYSTÉMŮ : TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK S REDAKČNÍM SYSTÉMEM : STRÁNKY S REDAKČNÍM SYSTÉMEM : GRAFICKÉ STUDIO A WEBOVÉ STRÁNKY S ADMINISTRACÍ

ODKAZY NEJEN GRAFICKÉ:
pronájem eshopu - tvorba internetových obchodů : corporate identity - jednotný vizuální styl firmy : grafické studio - kreativní grafika : grafické studio : reklamní agentura a reklamní studio - tvorba reklamy : grafické práce - grafika pro tiskoviny - moderní reklamní grafika : webdesign - tvorba www stránek : Originální dárky - přírodní kosmetika : čtyřkolky
grafické studio :: ateliér grafického designu :: reklamní studio